Перейти до вмісту

Тимчасове припинено газопостачання по вул. Микулинецькій, Молодіжній, Фестивальна, Микулинецька – бічна в м. Тернопіль.

У зв’язку з проведенням аварійно ремонтних робіт на газопроводі високого тиску по вул. Микулинецькій 13.09.2023 року з 10:00 до 18:00 год. буде припинено газопостачання житлових будинків по вул. Микулинецькій, Молодіжній, Фестивальна, Микулинецька – бічна в м. Тернопіль.

Вітання з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

Шановні колеги! Щиро вітаю з днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!Наша професія важлива і потрібна всім ‒ вона пов’язана з затишком і теплом в оселях, добробутом, спокоєм і миром. Від нашої сумлінної праці та професіоналізму залежить якість задоволення щоденних… Читати далі »Вітання з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

Тимчасове припинено газопостачання с. Прошова Тернопільського р-ну.

В зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт від 05.09.2023 р. до 15.00 год. припинено газопостачання в с. Прошова Тернопільського р-ну.. Адміністрація ПрАТ “Тернопільміськгаз”

ПрАТ “Тернопільміськгаз” щиро вітає Вас, дорогі тернополяни, з Днем Незалежності України!

Від щирого серця вітаємо з Днем Незалежності! Сьогодні це особливо важливе свято, адже українські захисники без вихідних та перерв борються за нашу свободу та волю! Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, дружнім теплом і новими здобутками. Нехай ці… Читати далі »ПрАТ “Тернопільміськгаз” щиро вітає Вас, дорогі тернополяни, з Днем Незалежності України!

ПрАТ “Тернопільміськгаз” щиро вітає Вас, дорогі тернополяни, з Днем Державного Прапора України!

Сьогодні по всій країні відзначають День Державного Прапора України. В усіх містах і селах піднімаються національні знамена. Це наш історичний дух, це наша  гордість, слава і велич нації. З цим символом Український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, з ним … Читати далі »ПрАТ “Тернопільміськгаз” щиро вітає Вас, дорогі тернополяни, з Днем Державного Прапора України!

Тимчасове припинено газопостачання центральної частини м.Тернополя і мікрорайону Новий світ.

В зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на газових мережах м.Тернополя, 21.08.2023 р. до 17.00 год. припинено газопостачання центральної частини м.Тернополя і мікрорайону Новий світ. Адміністрація ПрАТ “Тернопільміськгаз”

Тимчасове припинено газопостачання центральної частини м.Тернополя і мікрорайону Новий світ.

В зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на газових мережах м.Тернополя, 18.08.2023 р. до 19.00 год. припинено газопостачання центральної частини м.Тернополя і мікрорайону Новий світ. Адміністрація ПрАТ “Тернопільміськгаз”

Тимчасове припинено газопостачання центральної частини м.Тернополя і мікрорайону Новий світ.

В зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на газових мережах м.Тернополя, 15.08.2023 р. до 19.00 год. припинено газопостачання центральної частини м.Тернополя і мікрорайону Новий світ. Адміністрація ПрАТ “Тернопільміськгаз”

День вишиванки

Вишиванка єднає українців з усього світу, зігріває серця та душі теплом! Це наша особливість і невід’ємна частина культури! Нехай це свято зітре кордони і об’єднає українців у кожному куточку планети. Пам’ятайте, що ми – УКРАЇНЦІ! І МИ ЗМОЖЕМО ПЕРЕМОГТИ! МИРУ… Читати далі »День вишиванки