Тому сьогодні побажаю лише одного – щоб безумовне виконання головного Закону утвердило нас як громадянське суспільство, згуртоване в боротьбі за незалежність і в напруженій праці задля гідного, безпечного та заможного майбутнього!
З повагою
Віталій Бобрівець, Голова правління ПрАТ”Тернопільміськгаз”
