Інформація для бюджетних та побутових споживачів

     У відповідності до вимог ст.16 Закону України "Про засади функціонування ринку природного газу" відбувається реформування газової сфери, яке полягає у відокремленні функцій з постачання від функцій з розподілу природного газу.

    У зв’язку з цим, з 1 липня 2015 року відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 1640 від 28 травня  2015 року анульовано дію ліцензії ПАТ «Тернопільміськгаз» щодо надання послуг з газопостачання за регульованим тарифом всім категоріям споживачів.

    Разом з тим, ПАТ «Тернопільміськгаз» продовжує здійснювати послуги розподілу (транспортування) природного газу газотранспортними мережами.

    З 01.07.2015р. послуги з газопостачання на території дії своєї ліцензії здійснюватиме створене Публічним акціонерним товариством по газопостачанню та газифікації  «Тернопільміськгаз»  Дочірнє підприємство «Газпостач».Новостворене підприємство має всі необхідні та належні засоби для здійснення відповідної діяльності. 

     У відповідності до Закону України "Про засади функціонування ринку природного газу" та Постанови Національної комісії, що здійснюєдержавне регулюванняу сферах енергетикита комунальних послугвід 22.01.2015 № 35 договір  на постачання природного газу за регульованим тарифом стає 3-стороннім: постачальник - ДП «Газпостач», газорозподільне підприємство – ПАТ «Тернопільміськгаз» та  споживач в розумінні  Постанови НКРЕвід 13.09.2012 № 1181, який отримує природний газ на території ліцензійної діяльності ДП «Газпостач».

     Виходячи з вище викладеного, всім споживачам, які бажають надалі отримувати газ, необхідно укласти новий трьохсторонній договір на постачання природного газу, у відповідності до вимог чинної редакції Правил користування природним газом для юридичних осіб, затверджених Постановою НКРЕвід 13.09.2012 № 1181.

 

 

25.06.2015 р.                                                                                                                   Адміністрація ПАТ "Тернопільміськгаз"

 
gasukraine.com.ua

Тернопільміськгаз, 2021

Контакти

ПАТ "Тернопільміськгаз"

46008, м. Тернопіль, Митрополита Шептицького 20
тел: (0352) 25-04-92
е-mail: admin@tmgaz.te.ua

 
 
 
Розробка сайту  Artery.com.ua