Новини та події

10.09.2016:: З днем працівника нафтогазової промисловості

ПАТ «Тернопільміськгаз» щиро вітає працівників підприємства та всієї нафтогазової промисловості України з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. 

Сьогодні перед Нами стоїть надзвичайно важливе завдання – сповна задовольнити енергетичні потреби народного господарства і населення в осінньо-зимовий період газом та нафтопродуктами.
Висловлюю щиру подяку всім працівникам галузі, які щоденно своєю працею забезпечують надійну базу для функціонування виробничої та соціальної сфери в 
місті Тернополі та Тернопільському районі.
Впевнений, що працівники галузі докладатимуть для цього усі свої сили, професійне вміння, трудову звитягу, не забуваючи при цьому про свою безпеку. 
Нехай надра нашої держави завжди будуть багаті на нафту та газ, а фахівці галузі успішно ведуть пошук, розвідку, видобуток, переробку, транспортування та зберігання газу та нафти.
У цей святковий день зич
им всім нових здобутків та перемог, міцного здоров‘я, щастя, удачі, оптимізму і невичерпної наснаги у праці, родинного благополуччя та мирного неба!

                                                                                                                        Адміністрація ПАТ "Тернопільміськгаз"

 
gasukraine.com.ua

Тернопільміськгаз, 2022

Контакти

ПАТ "Тернопільміськгаз"

46008, м. Тернопіль, Митрополита Шептицького 20
тел: (0352) 25-04-92
е-mail: admin@tmgaz.te.ua

 
 
 
Розробка сайту  Artery.com.ua