Новини та події

11.09.2015:: Сергій Надал привітав працівників газової промисловості з професійним святом

Напередодні Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості міський голова Тернополя Сергій Надал привітав колектив ПАТ «Тернопільміськгаз». Працівникам підприємства, які несуть службу в зоні проведення АТО, очільник Тернополя передав подяки та цінні подарунки через їх близьких родичів. Керівник ПАТ «Тернопільміськгаз» Володимир Бобрівець отримав почесну відзнаку міського голови.

Вітаючи колектив, Сергій Надал побажав здоров`я, добробуту, вдячності від людей за самовіддану працю на славу місту і Україні.

«Ваша професія важлива, бо ж вона пов’язана з затишком і теплом в оселях, добробутом, - зазначив очільник Тернополя. - На жаль, протягом останніх років, настання холодної пори року для багатьох українців є причиною додаткових тривог — чи будемо ми з теплом, як перезимуємо зиму? Адже саме тема енергоносіїв стала стратегічним засобом війни, а не миру. Можливо, це виклик для нашої країни, який приведе нас до нових рішень. Адже ми маємо потенціал не лише у транзиті природних ресурсів нашою територією, а й запаси і можливості добувати і виробляти енергоносії самі».

 

 

 
gasukraine.com.ua

Тернопільміськгаз, 2022

Контакти

ПАТ "Тернопільміськгаз"

46008, м. Тернопіль, Митрополита Шептицького 20
тел: (0352) 25-04-92
е-mail: admin@tmgaz.te.ua

 
 
 
Розробка сайту  Artery.com.ua