Перейти до вмісту
Головна » Новини » До уваги мешканців багатоквартирних будинків.

До уваги мешканців багатоквартирних будинків.

04 січня 2024 р.

ДО  УВАГИ КЛІЄНТІВ!

На офіційному сайті НКРЕКП опубліковано Постанову від 05.12.23 р. № 2291 «Про затвердження Типового договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку та внесення змін до Кодексу газорозподільних систем». Документ набрав чинності наступного дня з моменту його оприлюднення.

Даною Постановою Регулятор затвердив Типовий договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку.

Згідно з п.4 Постанови  від 05.12.2023 № 2291всі співвласники багатоквартирних будинків, які не подали заявку на приєднання до Колективного договору в особі уповноваженого представника, автоматично приєднались до Типового договору з Оператором ГРМ, який здійснює свою господарську діяльність на відповідній території ліцензованої діяльності.

Наказом Міністерства енергетики України від 29.09.2023 №292 «Про затвердження Порядку технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирному будинку» передбачено , що у випадку укладання договору на технічне обслуговування внутрібудинкових систем багатоквартирного будинку з іншим суб’єктом господарювання,  управитель будинку або інша уповноважена особа має повідомити про це Оператора ГРМ на протязі 15-ти календарних днів із дати укладання договору

  Крім того, Оператори ГРМ у місячний строк з дня набрання чинності Постанови № 2291 мають забезпечити приведення діючих договорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку у відповідність до Типового договору.